Grupy i kluby kolarskie
od 2016 - UAE Team Emirates2013-2016 - Lampre-Merida
2011-2012 - Lampre-ISD
2010 - Miche Pro Cycling Team
2009 - Miche-Silver Cross-Selle Italia
2008 - Miche-Silver Cross
2004-2007 - Miche
2002-2003 - Amore & Vita–Beretta
2000-2002 - Team Penna Miche
1999 - Mikomax Łódź
1999 - Weltour Policyjny Klub Sportowy
1994-1999 - Sokół Kęty
Ważniejsze wyniki (od najwyższego miejsca)
20141. miejsce w 15. etapie Vuelta a Espana
2. miejsce w 2. etapie Giro del Trentino
3. miejsce w Giro del Trentino – kl. generalna
4. miejsce w 4. etapie Giro del Trentino
5. miejsce w 6. etapie Tour de Pologne
5. miejsce w Tour de Pologne – kl. generalna
7. miejsce na mistrzostwach Polski
8. miejsce w 1. etapie Giro del Trentino (jazda drużynowa na czas)
10. miejsce w 1. etapie Vuelta a Espana (jazda drużynowa na czas)
10. miejsce w 3. etapie Volta a Catalunya
10. miejsce w 5. etapie Tour de Pologne
12. miejsce w 3. etapie Giro del Trentino
14. miejsce w 5. etapie Giro d’Italia
14. miejsce w Giro dell’Emilia – kl. generalna
21. miejsce w Liege-Bastogne-Liege
26. miejsce w Vuelta a Espana – kl. generalna
33. miejsce w Paryż-Nicea – kl. generalna
49. miejsce w Giro d’Italia – kl. generalna
2013
3. miejsce w 15. etapie Giro d'Italia
3. miejsce w 16. etapie Giro d'Italia
3. miejsce w 2. części 1. etapu Giro del Trentino (jazda drużynowa na czas)
3. miejsce w 4. etapie Giro del Trentino
6. miejsce w Giro d'Italia – kl. generalna
6. miejsce w Giro del Trentino – kl. generalna
6. miejsce w 2. etapie Giro d'Italia (jazda drużynowa na czas)
6. miejsce w Trofeo Serra de Tramuntana – kl. generalna
7. miejsce w Volta a Catalunya – kl. generalna
8. miejsce w 5. etapie Tirreno-Adriatico
8. miejsce w 3. etapie Volta a Catalunya
9. miejsce w Tirreno-Adriatico – kl. generalna
9. miejsce w 1. etapie Tirreno-Adriatico (jazda drużynowa na czas)
11. miejsce w Strade Bianche – kl. generalna
11. miejsce w 9. etapie Giro d'Italia
11. miejsce w 10 etapie Giro d'Italia
12. miejsce w 18. etapie Giro d'Italia
12. miejsce w 20. etapie Giro d'Italia
12. miejsce w 1. etapie Volta a Catalunya
14. miejsce w 2. etapie Giro del Trentino
15. miejsce w 14. etapie Giro d'Italia
2012
4. miejsce w Gran Premio Bruno Beghelli
5. miejsce w 6. etapie Tour de Pologne
9. miejsce w Giro dell'Appennino – kl. generalna
10. miejsce w Trofeo Melinda – kl. generalna
15. miejsce w Vuelta a Espana – kl. generalna
24. miejsce w Tour de Pologne – kl. generalna
39. miejsce w Giro d'Italia – kl. generalna
2011
3. miejsce w 2. etapie Giro del Trentino
4. miejsce w 6. etapie Tour de Pologne
5. miejsce w Giro dell'Emilia – kl. generalna
5. miejsce w Giro di Lombardia – kl. generalna
6. miejsce w Giro del Piemonte – kl. generalna
6. miejsce w 1. etapie Giro d'Italia (jazda drużynowa na czas)
11. miejsce w Tour de Pologne – kl. generalna
13. miejsce w 14. etapie Giro d'Italia
19. miejsce w Vuelta al País Vasco – kl. generalna
20. miejsce w Giro del Trentino – kl. generalna
40. miejsce w Giro d'Italia – kl. generalna
54. miejsce w Vuelta a Espana – kl. generalna
2010
1. miejsce na 1. etapie Tour des Pyrénées
1. miejsc na 3. etapie Settimana Internazionale di Coppi e Bartali
2. miejsce w Tour des Pyrénées – kl. generalna
2. miejsce w Settimana Internazionale di Coppi e Bartali – kl. generalna
3. miejsce w Settimana Ciclistica Lombarda – kl. generalna
4. miejsce na 2. etapie Route du Sud
5. miejsce w Route du Sud – kl. generalna
5. miejsce na 1. etapie Giro di Sardegna
5. miejsce na 4. etapie Giro del Trentino
6. miejsce w Giro di Sardegna – kl. generalna
6. miejsce w Subida al Naranco – kl. generalna
10. miejsce w GP Industria & Commercio di Prato – kl. generalna
11. miejsce w Giro del Trentino – kl. generalna
11. miejsce w Giro dell'Appennin – kl. generalna
15. miejsce w Giro della Provincia di Reggio Calabria – kl. generalna
17. miejsce w Giro dell'Emilia – kl. generalna
77. miejsce w wyścigu ze startu wspólnego na mistrzostwach świata
2009
1. miejsce w Route du Sud – kl. generalna
1. miejsce na 2. etapie Route du Sud
1. miejsce na 2. etapie Giro del Trentino
1. miejsce w Górskich Mistrzostwach Polski
2. miejsce na 4. etapie Brixia Tour
3. miejsce w Giro del Trentino – kl. generalna
4 miejsce na 3. etapie Route du Sud
5. miejsce w Giro della Provincia di Grosseto – kl. generalna
5. miejsce na 3. etapie Giro della Provincia di Grosseto
6. miejsce na 4. etapie Giro del Trentino
6. miejsce na 3. etapie Settimana Internazionale di Coppi e Bartali
8. miejsce w Settimana Internazionale di Coppi e Bartali – kl. generalna
8. miejsce w GP Industria & Commercio di Prato – kl. generalna
9. miejsce w GP Industria & Artigianato - Larciano – kl. generalna
12. miejsce w Tour de Slovaquie – kl. generalna
14. miejsce w Trofeo Melinda – kl. generalna
16. miejsce w Giro di Sardegna – kl. generalna
62. miejsce w wyścigu ze startu wspólnego na mistrzostwach świata
2008
1. miejsce na 3. etapie Route du Sud
2. miejsce na 2. etapie Route du Sud
6. miejsce w Giro del Medio Brenta – kl. generalna
6. miejsce w Tour de Slovenie – kl. generalna
6. miejsce na 3. etapie Tour de Slovenie
8. miejsce w jeździe indywidualnej na czas podczas mistrzsostw Polski
11. miejsce w Memorial Cimurri – kl. generalna
11. miejsce w Giro del Mendrisiotto – kl. generalna
12. miejsce w Route du Sud – kl. generalna
13. miejsce w wyścigu ze startu wspólnego podczas mistrzostw Polsk
13. miejsce w Settimana Internazionale di Coppi e Bartali – kl. generalna
15. miejsce w wyścigu ze startu wspólnego podczas Igrzysk Olimpijskich w Pekinie
15. miejsce w Brixia Tour – kl. generalna
18. miejsce w Giro del Veneto – kl. generalna
33. miejsce w indywidualnej jeździe na czas podczas Igrzysk Olimpijskich w Pekinie
2007
5. miejsce na 9. etapie Tour de Bulgaria
11. miejsce w Giro dell'Appennino – kl. generalna
13. miejsce w Giro del Mendrisiotto – kl. generalna
16. miejsce w Coppa Sabatini – kl. generalna
16. miejsce w GP Industria & Artigianato - Larciano – kl. generalna
21. miejsce w Brixia Tour – kl. generalna
47. miejsce w wyścigu ze startu wspólnego podczas mistrzostw świata
2006
1. miejsce w Giro di Toscana – kl. generalna
1. miejsce na 3. etapie Route du Sud
2. miejsce na etapie 3b Brixia Tour
3. miejsce na 4. etapie Route du Sud
3. miejsce w Tour de Slovénie – kl. generalna
3. miejsce na 3. etapie Tour de Slovénie
4. miejsce na 2. etapie Tour de Slovénie
4. miejsce w Route du Sud – kl. generalna
5. miejsce w Giro d'Oro – kl. generalna
5. miejsce na 7. etapie Tour de Pologne
6. miejsce w Brixia Tour – kl. generalna
7. miejsce w Giro del Trentino – kl. generalna
13. miejsce w Giro dell'Appennino – kl. generalna
14. miejsce w GP Industria & Artigianato - Larciano – kl. generalna
15. miejsce w Giro dell'Emilia – kl. generalna
16. miejsce w Tre Valli Varesine – kl. generalna
17. miejsce w Memorial Cimurri – kl. generalna
18. miejsce w GP Industria & Commercio di Prato – kl. generalna
19. miejsce w Tour de Pologne – kl. generalna
26. miejsce w Wyścigu Pokoju – kl. generalna
80. miejsce w wyścigu ze startu wspólnego podczas mistrzostw świata
2005
1. miejsce w Tour de Slovénie – kl. generalna
1. miejsce na 1. etapie Giro del Trentino
1. miejsce na 3. etapie Tour de Slovénie
2. miejsce w Route du Sud – kl. generalna
2. miejsce na 3. etapie Tour of Austria
2. miejsce na 3. etapie Oesterreich-Rundfahrt - Wiesbauer Tour
3. miejsce w Giro dell'Appennino – kl. generalna
3. miejsce na 4. etapie Route du Sud
5. miejsce na 3. etapie Tour Mediterraneen
10. miejsce w Milano-Torino – kl. generalna
10. miejsce w GP Industria & Artigianato - Larciano – kl. generalna
10. miejsce w Giro d'Oro – kl. generalna
11. miejsce w GP Kanton Aargau - Gippingen – kl. generalna
12. miejsce w UNIQA Classic – kl. generalna
12. miejsce w Firenze - Pistoia – kl. generalna
15. miejsce w Giro del Trentino – kl. generalna
15. miejsce w Coppa Agostoni – kl. generalna
2004
1. miejsce w GP Citta di Rio Saliceto e Correggio – kl. generalna
3. miejsce na 8. etapie Tour de Pologne
4. miejsce w indywidualnej jeździe na czas podczas mistrzostw Polski
5. miejsce w Brixia Tour – kl. generalna
5. miejsce w Coppa Placci – kl. generalna
5. miejsce na 1. etapie Settimana Ciclistica Lombarda
6. miejsce w Gran Premio di Lugano – kl. generalna
8. miejsce w Settimana Ciclistica Lombarda – kl. generalna
8. miejsce w Giro del Medio Brenta – kl. generalna
8. miejsce na 4. etapie w Wyścigu Pokoju
9. miejsce na 5. etapie Tour de Pologne
10. miejsce w GP Citta di Camaiore – kl. generalna
13. miejsce w Trofeo Melinda – kl. generalna
16. miejsce w jeździe indywidualnej na czas podczas mistrzostw świata
16. miejsce w Giro della Provincia di Lucca – kl. generalna
18. miejsce w Giro del Trentino – kl. generalna
27. miejsce w Tour de Pologne – kl. generalna
2003
1. miejsce w Giro del Medio Brenta – kl. generalna
3. miejsce na 2. eatpie w Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków
2002
6. miejsce na 2. etapie w Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków
7. miejsce w Kettler Classic-Suedkaernten – kl. generalna
13. miejsce w Giro del Medio Brenta – kl. generalna
15. miejsce w Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków – kl. generalna
18. miejsce w Coppa Agostoni – kl. generalna
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz